Victoria Arduino Adonis 2gr

від 111.000 грн


Тип кавомашини автомат
Латунна група масою 4 кг
Мідний бойлер 14 л
Теплообмінник на кожну групу Так
Електронний датчик рівня води в бойлері Так
Запобіжний клапан Так
Пресостат Так
Датчики тиску в бойлері та помпі Так
Кран для гарячої води з програмованим дозуванням Так
Вбудована помпа volumetric pump
Корпус  з нержавіючої сталі + підсвічування
Індикатор рівня води в бойлері Так
Електричний підігрів чашок Так
Економайзер гарячої води  Так
Кран подачі окропу Так
Кран подачі пари Так
Дисплей Так
Лічильник порцій Так

Victoria Arduino Adonis 2GR – ексклюзивна модель з лінійки кавомашин Adonis. Вона створена для тих, хто по-справжньому полюбляє та цінує кавові традиції та сучасний ергономічний дизайн.

Кавомашина Victoria Arduino Adonis 2GR, завдяки своїй потужності та функціоналу, ідеально підходить для використання в завантажених кафе та ресторанах. Її можна використовувати для приготування двох напоїв одночасно. Модель має:

  • вдосконалений режим контролю температури в бойлері;
  • оновлену систему керування парою;
  • зручний цифровий дисплей для полегшення керування та налаштування пристрою.

Adonis 2GR відрізняється елегантним і сучасним дизайном, що робить її стильним доповненням до будь-якої кав’ярні.

Технічні особливості кавомашини Victoria Arduino Adonis 2gr

Модель Arduino Adonis 2GR унікальна завдяки таким особливостям:

PID Control System

Кавомашина Victoria Arduino Adonis 2GR оснащена системою PID Control System (PID-контролером) останнього покоління. Ця електронна система надзвичайно точно забезпечує максимальну термостабільність. Завдяки PID-контролеру користувач може змінювати температуру й тиск в бойлері та виводити реальні показники термопари на дисплей.

Зручний цифровий дисплей

Модель Victoria Arduino Adonis 2GR оснащена сучасним електронним дисплеєм, завдяки якому можна легко задавати різні параметри, наприклад температуру тощо. Мультифункціональний LCD-дисплей знаходиться на передній панелі кавомашини. Він допомагає користувачу дуже тонко налаштувати роботу кожної групи окремо, що є доволі зручною опцією.

Ергономічний дизайн

Дизайн Arduino Adonis 2GR витончений і в той же час сучасний. Модель оснащена безліччю ергономічних функцій. Корпус виготовлений із нержавіючої сталі, також є підсвітка для більш комфортного використання кавомашини. Високоякісні матеріали Adonis 2GR забезпечують її кращу міцність, надійність та довговічність.

Енергозберігаючі функції

Модель Victoria Arduino Adonis 2GR має багато енергозберігаючих функцій, наприклад, автоматичний режим очікування. Також є можливість налаштувати автоматичне вимкнення машини. Це допомагає зменшити обсяги споживання електроенергії та витрати на неї.

Система Steam Power Control

Завдяки сучасній системі керування парою Steam Power Control (SPC) бариста може самостійно налаштувати та автоматизувати процес приготування молока. Ця функція дає можливість відрегулювати тиск пари. Завдяки цьому, можна досягти бажаного результату, а саме: густої молочної піни, без якої неможливо уявити жодну порцію капучіно.

Система High Efficiency Extraction System

Новітня система High Efficiency Extraction System (HEES) дозволяє розкрити всі аромати кавової суміші. Завдяки цій технології крема виходить доволі еластичною та стійкою. Таким чином, ця функція може виправити помилки трамбування, які можуть виникнути не тільки у початківців, а й у досвідчених бариста. Еспресо вийде ідеальним, а якість напою буде на найвищому рівні, не зважаючи на рівень професіоналізму користувача.

Система Push & Pull

Ця зручна функція дозволяє уникнути перевантаження рук баристи під час роботи, що значно оптимізує процес роботи та підвищує комфорт від використання кавомашини.

Купити кавомашину Victoria Arduino Adonis 2gr в Zavari Group

Поєднання сучасних передових технологій, елементів керування, зручного ергономічного дизайну, довговічності та енергоефективності робить Victoria Arduino Adonis 2GR унікальною кавомашиною, що ідеально підходить для комерційного використання.

У нас ви можете вигідно купити кавомашину Victoria Arduino Adonis 2gr. Пропонуємо найкращі умови та даємо гарантію якості товару. Доставка по всій Україні. Якщо у вас залишились питання, будь ласка, звертайтесь до наших спеціалістів. Будемо раді допомогти вам з вибором моделі.

Зручна для вас доставка

Самовивіз

Ви можете безкоштовно отримати своє інтернет замовлення в нашому фізичному магазині.

Кур’єром

Безкоштовна доставка по м.Київ та області за Вашою адресою

Нова Пошта

Відправлення замовлення в інші куточки України