Eureka Helios 65

від 23.370 грн

 

Жорнова  Плоскі
Діаметр 65 mm
Матеріал  Загартована сталь
Сенсорний екран 3 дози + безперервний помел
Лічильник доз Так
Регульований носик Так
Регульована вилка “Hands-Free” Так
Підсвітка портафільтра Так
Обертів  1370/хв
Споживана потужність 280 Вт
Безступінчасте мікрометричне регулювання помелу Так
Місткість бункера для кавових зерен  1,2 кг
Система безпеки бункера для кавових зерен Так
Продуктивність (г/с) 3,5-5
Висота  600 мм
Ширина 220 мм
Глибина 250 мм
Вага  12 кг

Кавомолка Eureka Helios 65 чудово впорається зі своїм завданням як на вашій кухні, так і для використання в комерційних цілях. Дуже швидкий помел, інноваційний дизайн, низький рівень шуму, новий багатофункціональний кольоровий сенсорний дисплей, лічильник порцій та інші переваги радуватимуть власників цієї моделі.

Технічні особливості кавомолки Eureka Helios 65

Дуже швидкий помел, інноваційний дизайн, низький рівень шуму, новий багатофункціональний кольоровий сенсорний дисплей, лічильник порцій та інші переваги радуватимуть власників цієї моделі.

Серед інших переваг можна відмітити наступні:

Безшумна технологія

Ексклюзивне антивібраційне рішення знижує шум при помелі приблизно на 20 дБ у порівнянні зі звичайними кавомолками і відкриває шлях до нового способу помелу кави: точного та тихого.

Дисперсія помелу “High Speed”

Функцію “High Speed” мають кавомолки, які здатні значно скоротити час дозування. Спеціальний набір жорнів для двигуна дозволяє кавомолкам Eureka досягати надзвичайно високої швидкості дозування і, отже, швидше обслуговувати клієнтів, зберігаючи при цьому високу якість кави у чашці.

Продуктивність

Ця кавомолка може легко впоратися з великим обсягом обсмажування кавових зерен, що робить її ідеальним вибором для бізнесів з великою кількістю клієнтів.

Діаметр жорен 65 мм

Діаметр жорен в 65 мм забезпечує якісне і рівномірне обсмажування зерен, це дозволяє зберегти найкращі ароматичні і смакові якості кави.

Надійний корпус

Корпус кавомолки Eureka Helios 65 виготовлений з високоякісних матеріалів, що забезпечує їй довговічність та надійність в експлуатації.

Додаткові функції

Кавомолка оснащена додатковими функціями, такими як система замовлення зерна, захист від перегріву і перевантаження, що гарантує безпеку та надійність в експлуатації.

Система ACE

Розроблена для запобігання утворенню грудок та усунення електростатичного заряду меленої кави, система ACE є унікальною особливістю кавомолок бренду Eureka. Завдяки своїй регулюючій дії на вихід кави система ACE забезпечує незрівнянну чистоту та сталість дозування.

Універсальна регульована вилка “вільні руки”

Завдяки особливій геометрії та регульованій опорі вилка Eureka ідеально підходить для будь-якого типу портафільтра та дозволяє баристу виконувати інші операції на етапі подрібнення.

Купити кавомолку Eureka Helios 65 в Україні

В нашому інтернет-магазині ви можете купити кавомолку Eureka Helios 65 за вигідною ціною та на кращих умовах. Ми гарантуємо якість та надійність товару. Оформлюємо доставку по всій Україні, також можливий самовивіз з нашого фізичного магазину в Києві та доставка кур’єром по місту. Залишились питання? Звертайтесь, будемо раді допомогти.

Зручна для вас доставка

Самовивіз

Ви можете безкоштовно отримати своє інтернет замовлення в нашому фізичному магазині.

Кур’єром

Безкоштовна доставка по м.Київ та області за Вашою адресою

Нова Пошта

Відправлення замовлення в інші куточки України