Dr. Coffee F11 Plus 2L

від 51.250 грн


Дисплей Так
Підігрів чашок Так
Налаштування міцності кави Так
Регулювання ступеня помелу Так
Дренажний відсік для крапель Так
Автоматичне очищення від накипу Так
Автовідключення Так
Наявність млина Так
Вибір обсягу порції Так
Забір води із ємності Так
Подача гарячої води для чаю Так
Продуктивність на день 100 чашок
Контейнер для відходів  30 порцій
Висота склянки max 17 см
Місткість контейнера для зерен  1000 гр
Місткість контейнера для води 2 літрів

Dr. Coffee F11 Plus 2L – повністю автоматична кавомашина, яка розроблена для зручності та швидкості приготування кави. Ця модель має безліч функцій та можливостей, що роблять її ідеальним вибором для дому, офісу або ресторану.

Технічні особливості кавомашини Dr. Coffee F11 Plus 2L

  • Одна з головних переваг кавомашини Dr. Coffee F11 Plus 2L – це її велика ємність для води та зерен кави, що дозволяє вам приготувати більше кави без необхідності частого дозаправлення. Крім того, кавоварка має вбудований молочний контейнер, завдяки цьому можна автоматично пінити молоко для капучино та латте.
  • Ще одна перевага цієї кавоварки – її легкість в експлуатації та обслуговуванні. Кавоварка має простий інтерфейс, що дозволяє користувачам легко вибирати напої та налаштовувати рівень помелу кави та інші параметри. Крім того, машина автоматично очищується та вимикається після певного часу бездіяльності.
  • Кофемашина Dr. Coffee Proxima F11 Plus пропонує широкий вибір кавових напоїв: з молоком чи без; з молочною піною чи без; еспресо, американо, капучино, флет-вайт або лате – все це можливо зробити одним дотиком.
  • Керамічні леза кавомолки точно подрібнюють кавові зерна до однакового розміру, підкреслюють унікальний аромат кави та надають йому більш збалансованого смаку.
  • F11 Plus 2L від Dr. Coffee – ідеальна кавоварка для невеликих і середніх приміщень. Лаконічний дизайн ззовні, і керамічна кавомолка з дворежимною системою заварювання всередині. Ця кавоварка з touch-екраном подарує вам фантастичні враження та приголомшливі напої.
  • Новаторська система заварювання може задовольнити ваші запити як у напоях на базі еспресо, так і на базі американо, як з молоком, так і з молочною піною.
  • Сенсорна панель з діагоналлю 7 дюймів проста у використанні, зручна та ефективна. Кавомашина має простий та зручний інтерфейс, користувачі можуть легко вибирати напої та налаштовувати рівень мелення кави та інші параметри.
  • Кофемашина суперавтоматична Dr. Coffee Proxima F11 Plus може працювати від знімного бункера, що стоїть окремо, бутля з водою, а також кавоварку можна підключити до водопроводу. Різні способи підключення подачі води та механізм самоочищення роблять цю машину ідеальною для будь-яких ситуацій.
  • Завдяки невеликій вазі кавомашини її можна легко переміщувати з одного місця в інше.
  • Ємність бака для води у 2 літри дозволяє зберігати достатню її кількість для приготування багатьох чашок кави без необхідності постійного додавання нової порції рідини.

Купити кавомашину Dr. Coffee F11 Plus 2L в Україні

Dr. Coffee F11 Plus 2L є простою та зручною в експлуатації кавомашиною, яка здатна приготувати якісний та свіжий напій за короткий час. Вона ідеально підійде для будь-якого дому, офісу або ресторану, де потрібна надійна та ефективна кавоварка.

В нашому інтернет-магазині ви можете купити кавомашину Dr. Coffee F11 Plus 2L вигідно та на кращих умовах. Ми гарантуємо якість та надійність товару. Оформлюємо доставку по всій Україні, з можливість доставки кур’єром або видачі товару у нашому фізичному магазині у Києві. Якщо у вас залишились питання, звертайтесь до нас у будь-який зручний для вас спосіб.

Зручна для вас доставка

Самовивіз

Ви можете безкоштовно отримати своє інтернет замовлення в нашому фізичному магазині.

Кур’єром

Безкоштовна доставка по м.Київ та області за Вашою адресою

Нова Пошта

Відправлення замовлення в інші куточки України