Кавомолки

Otto Dante 65

від 17.738 грн
Бренд
Тип прямий помол
Споживча потужність 320 Вт
Діаметр жорен 65
Тип жорен плоскі

Eureka ATOM PRO

від 43.050 грн
Бренд 
Тип прямий помол
Споживча потужність 900Вт
Діаметр жорен 50
Тип жорен Плоскі

Eureka Helios 75

Бренд
Тип прямого помолу
Споживча потужність 340Вт
Діаметр жорен 75
Тип жорен плоскі

 

Mignon Specialita

від 14.350 грн
Бренд 
Споживча потужність 310 Вт 
Діаметр жорен 55мм
Тип жорен плоскі
Тип прямий помол

Mignon SILENZIO

Бренд 
Споживча потужність 310 Вт 
Діаметр жорен 50мм
Тип жорен плоскі
Тип прямий помол

Eureka Mignon Manuale

від 22.550 грн
Бренд
Тип прямого помелу
Споживча потужність 310 Вт
Діаметр жорен 50
Тип жорен плоскі

 

Otto Leonardo 65

від 19.800 грн
Бренд
Тип прямого помелу
Споживча потужність 450 Вт
Діаметр жорен 65
Тип жорен плоскі

 

Eureka Atom Specialty 65

від 24.600 грн
Бренд
Тип прямого помелу
Споживча потужність 350 Вт
Діаметр жорен 65
Тип жорен плоскі

 

Eureka Helios 65

від 23.370 грн
Бренд
Тип прямого помолу
Споживча потужність 280 Вт
Діаметр жорен 65
Тип жорен плоскі

 

В магазинах пропонують різні види розчинної кави, розфасованої у герметичних тарах. Мелена кава при відкритті упаковки та доступі повітря моментально окислюється, що призводить до зменшення насиченості аромату. З цієї причини справжні кавомани для щоденного використання рекомендують купити кавомолку електричну.

В нашому каталозі можна підібрати ідеальний варіант із широкого асортименту позицій. Прибори відрізняються за матеріалами виготовлення, потужністю, продуктивністю, зовнішнім виглядом, габаритними розмірами, допоміжними функціями, характеристиками, ціною та іншими параметрами.

Електрична кавомолка професійна – насолоджуйтесь напоєм на повну

Побутова кавомолка професійна, на відміну від ручних моделей, які забирають багато часу та сил, робить все механізовано. Корпус, електричний двигун, верхня кришка, відсік для зерен, шнур, блокуючий пристрій – основні вузли таких приборів.

Якісна кавомолка електрична, купити яку можна в нашому магазині, має такі переваги:

 • компактні розміри;
 • висока потужність;
 • швидке подрібнення;
 • можливість регулювання ступеня помелу;
 • простота використання.

Домашня кавомолка відрізняється від професійних за потужністю, так як останні розраховані на роботу з великим навантаженням, що в домашніх умовах зайве. Побутові пристрої бувають дуже маленькими – на 30 грам – і великими – до 280 грам.

Кавомолка електро може бути різних потужностей – від 280 до 900 Вт. Професійні моделі розраховані на значне щоденне навантаження, тому важливо звертати увагу на їх потужність. Такі варіанті оснащені функцією, завдяки якій можна самостійно регулювати ступінь помолу зерен кави.

Електрична кавомолка: класифікація пристроїв

Сучасна електрична кавомолка може бути роторною або жорновою. Крім того, існують моделі, де кава засипається в спеціальну змінну чашу чи ріжок.

Корпус ротаційних приладів зроблений з пластику, всередині розташовується мотор, а у верхній частині – ємність для кавових зерен. Професійна кавомолка жорнова електрична має механізм, що складається з двох дисків (жорновів), які перемелюють кавові зерна.

Така кавомолка, купити недорого яку пропонується з гарантією якості в нашому магазині, відправиться до замовника наступного ж дня. Ціна залежить від комплектації, конструктивних особливостей, бренда, потужності та інших параметрів.

Надійна професійна кавомолка має захист від перегріву, фунцкцію автоблокування при неправильній зборці. Якщо говорити про матеріал, із якого виробляють пристрої, моделі пропонуються з металевим та пластиковим корпусами.

Компанія Eureka добре відома на ринку відданим поціновувачам кави. Понад 100 років італійський бренд виготовляє техніку для помелу зерен та приготування з них запашного напою.

Особливості кавомолок від Eureka

Для того, щоб ефективно використовувати кавомолки в роботі, вони мають бути довершені. Тому при розробці техніки в неї інтегрують інноваційні рішення та запатентовані системи функціонування. Серед особливостей продукції можна виділити наступні:

 • простота управління обладнанням;
 • швидке технічне обслуговування;
 • антивібраційна система;
 • швидкісна система дозування;
 • безшумність роботи;
 • електронне управління.

Принцип дії кавомолки полягає в тому, що в меленій каві не з’являються грудки, які злиплись з фракцій після помелу. За таку функціональність відповідає функція АСЕ.

Експлуатаційні моменти та функції кавомолок Eureka

Місія Eureka полягає у забезпеченні бездоганного обслуговування клієнтів.

Функціональність кавомолок Eureka

В каталозі представлені моделі кавомолок, які відрізняються між собою розмірами, переліком функцій, вагою, дизайном. Наприклад, Mignon Specialita важить всього 5,6 кг, а Helios 75 — 15 кг. Компактні моделі можна використовувати не лише в кафе, ресторанах, але і в домашніх умовах, в офісах. Це розширює сфери, де можна користуватись кавомолкою всім охочим.

Кожна модель кавомолки є функціональним приладом з високою продуктивністю. Порівняйте можливості різних апаратівв нашому каталозі. Кількість обертів жорен — 1350 за хвилину. Кавомолока Otto за одну годину може перемолоти 3,3 кг зерен, Olympus 75 NEO — до 20 кг.

Функції, які роблять кавомолки Eureka відомими:

 • високошвидкісна дисперсія помелу;
 • мікрометрична система помелу;
 • технологія шумозаглушення;
 • регульовані вилки типу Hands-Free;
 • система Blow Up;
 • вибір типу помелу.

Виробником надаються правила експлуатації кавомолки з описом функцій та комплектації. Якість техніки Eureka є беззаперечною, про що свідчать сертифікати та ліцензії. В цьому переконались тисячі користувачів в усьому світі.

Основи надійності кавомолок Eureka

Для того, щоб активно використовувати кавомолку в роботі треба розуміти всі її можливості. Вам потрібно проаналізувати ваші потреби та вимоги. В першу чергу це стосується тривалості роботи .

В нашому інтернет-магазині представлені моделі кавомолок, в яких встановлені жорна із нержавіючої сталі. Це робить роботу техніки довготривалою, а підсвітка порту фільтра — більш комфортною. Зокрема, модель Helios 80 має функцію встановлення пароля для захисту та збереження розширених налаштувань. Завдяки цьому дія кавомолки буде підлаштована під основного користувача, що доволі зручно. Кава буде бездоганною із кавомолкою від бренда Eureka.

Якщо залишилось питання, який принцип роботи кавомолки для вас підійде найкраще, зверніться за порадою до нашого менеджера. Професіональну жорнову кавомолку купити можна в нашому інтернет-магазині з доставкою в Київ, Рівне, Житомир, Одесу, Миколаїв та інші міста України. Якість товару гарантована!