Блог

Як очищати капсульну кавоварку?

Капсульні кавоварки використовують кавові капсули для приготування кави. Для приготування напою потрібно вставити капсулу з кавою в спеціальний отвір, заповнити ємність водою і натиснути кнопку. Кава буде приготована автоматично за кілька секунд. Розповімо як правильно та ефективно очистити капсульну кавоварку.

Читати

Фільтр кава – що це?

Фільтр-кава – це чудова альтернатива американо. Зазвичай, під нею розуміють велику чашку чорної кави, яку готують за допомогою проходження гарячої води крізь шар меленої кави та паперового фільтру.

На сьогодні фільтр-кава не користується такою популярністю, як інші різновиди напою, проте вона має свої переваги та особливості, які ми розглянемо у цій статті.

Читати

ТОП-10 цікавих та незвичайних фактів про каву

Про каву можна розмовляти нескінченно. Одні її вирощують, інші збирають та смажать, транспортують, продають, готують та смакують. Поціновувачі запашного напою об’єднані прихильністю до цього напою.

Читати

Як правильно вибрати каву: основні критерії

Випити філіжанку улюбленого запашного напою — справжня насолода. Ніщо не може її зіпсувати, якщо правильно обрати каву з насиченим смаком та ароматом. «Арабіка» чи «Робуста», у зернах чи мелена — питань багато, але на всі є відповіді. Читайте далі у нашій статті про основи вибору кави та секрети приготування смачного напою.

Читати

Арабіка та робуста: відмінності та особливості блендів

Кавова історія починається із двох популярних сортів — це арабіка та робуста. Сплутати їх неможливо, адже вони мають відмінності як за смаковими властивостями, так і за виглядом зерен. Найбільша частка виробництва в світі припадає саме на арабіку. У відсотковому значенні її виробництво в різних регіонах сягає 70%, робусти — 30%.

Читати

Крапельна кавоварка: принцип та механізм роботи

Крапельна кавоварка варить каву середньої концентрації, не дуже гарячу та не міцну. Це пристрій, якій вміє варити ваш улюблений запашний напій за типом фільтрованого «американо». Такий напій можна пити декілька разів протягом дня.

Читати

Гейзерні кавоварки — гарантія смачної кави

Самюель Паркер та Альфонсо Біалетті — дві людини, завдяки яким кавомани сьогодні легко готують свій улюблений напій. Все почалося в 1833 році. Паркер винайшов принцип гейзерного приготування кави, а Білетті отримав патент та розгорнув масове виробництво в 1933 році. Завдяки цьому, вже стільки десятиліть широко використовується гейзерна кавоварка. Вона є майже в кожного поціновувача ароматної кави. 

Читати

5 порад для продовження терміну служби кавоварки

Попередити поломку кавоварки може діагностика. Помічаючи, що смак кави став гірше або те, що під машинкою утворюється декілька крапель води, не надають цьому значення, уже це саме по собі небезпечно.

Читати

Суміш: найбільш недооцінена пропозиція в світі кави

Об’єднавши багаторічний практичний досвід, ми популяризуємо і розвиваємо кавовий ринок. В основі нашої ідеології – постійний обмін знаннями та ваше професійне зростання.

Читати